Cariere

Post – Expeditor international Junior

Nivel cariera – Liceu, Facultate

Salariu oferit – dupa interviu

Tara – Romania

Oras(e) – Bucuresti

Domeniile ofertei – Transport/Distributie, Achizitii/Logistica

Posturi disponibile – 3

Descrierea postului

Suntem in cautarea unui coleg/colega pentru a dezvolta partea de intermediere. Daca esti dornic/dornica sa inveti si sa progresezi intr-un domeniu in care nici o zi nu seamana cu cealalta, ai absolvit sau esti inca student/studenta intr-o Universitate ce preda urmatoarele discipline: logistica transporturilor, management, vanzari, psihologie, marketing si vrei sa pui in aplicare ceea ce ai studiat te asteptam in echipa noastra.
Daca ai mai lucrat in vanzari, call center, servicii relatii clienti si vrei sa te dezvolti intr-un domeniu dinamic vino sa ne cunoastem.

transport international

Cerinte

– abilitati de comunicare
– persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
– capacitate de sinteza si analiza
– limba engleza nivel mediu/avansat
– o alta limba straina constituie un avantaj
– cunostinte Microsoft Office

Oferta (bonusuri, beneficii)

– posibilitatea programului part time/full time
– lucru in echipa tanara si dinamica
– salariu atractiv
– bonuri de masa

Asteptam CV-ul tau la office@maralogistics.ro pentru a ne face o prima impresie si a putea stabili un interviu in vederea unei colaborari.